Мастильні системи SKF - централізовані системи змащення SKF

ТОВ "Лінксервіс КР" пропонує встановлення на техніку, системи централізованого змащення фірми SKF

Мастильні системи SKF і Lincoln базуються на об’єднанні змащувальних точок з одночасною подачею мастильного матеріалу в точки постачання. Систему поставляють у модульному виконанні з подальшим складанням, завдяки чому ми можемо проявити гнучкість у задоволенні вимог наших клієнтів.

Автоматичне змащування SKF і Lincoln:

Централізовані автоматичні системи змащення – це ефективний спосіб підвищити експлуатаційну готовність обладнання. Ці системи забезпечують необхідну кількість мастила в потрібні інтервали часу, мінімізуючи тертя, знос і оптимізуючи термін служби підшипників і обладнання.

Розроблені для змащення окремих машин або цілих установок, автоматичні системи змащення забезпечують правильне, точне поповнення мастильних матеріалів у всіх необхідних точках, забезпечуючи цілу низку переваг у процесі роботи:

Однолінійні системи змащення

Для ліній малої та середньої довжини і майже всіх мастильних матеріалів.
Незалежно від сфери застосування принцип однолінійного змащення залишається незмінним: центральна насосна станція автоматично подає змащувальний матеріал єдиною лінією подачі до дозатора змащувального матеріалу. Кожен дозувальний пристрій обслуговує тільки одну точку змащення і може бути відрегульований для подачі точної кількості необхідного мастила або оливи. Системи можуть обслуговувати одну машину, різні зони на одній машині або навіть кілька окремих машин.

Дволінійні системи змащення

Для використання на великому обладнанні, ефективні в суворих умовах.
Дволінійні системи видають точну, дозовану кількість змащувального матеріалу до 2 000 точок змащення на великі відстані до 120м. і більше. Навіть якщо одна пара виходів засмітиться всередині одного дозувального пристрою, дволінійні системи забезпечать достатню кількість мастила для інших точок. Обсяг мастила може дозуватися окремо для кожної пари виходів і контролюватися візуально або електрично.

Багатолінійні системи змащення

Для застосувань практично у всіх галузях промисловості.
Багатолінійні насосні агрегати подають мастильний матеріал до точок змащення без додаткових дозувальних пристроїв. Таким чином, кожна точка змащення має свій власний насосний елемент. Конструкція системи проста, точна і максимально надійна. Багаторядні насоси можуть приводитися в дію механічно, електрично або гідравлічно. Легко замінні насосні елементи зазвичай приводяться в дію ексцентриковим кулачком. У разі вибору насосних елементів із різними діаметрами поршня та/або ходом поршня можна індивідуально налаштувати об’єм мастила на кожному виході насоса.

Прогресивні системи змащення

Для малих і середніх машин, що потребують безперервного змащування.
Прогресивні системи забезпечують безперервне змащування доти, доки працює насос. Щойно насос зупиняється, поршні прогресивного дозувального пристрою зупиняються у своїх поточних положеннях. Коли насос знову почне подачу мастильного матеріалу, поршні продовжать рух у колишньому положенні. Таким чином, прогресивний контур одного виходу насоса зупиниться, якщо заблокована тільки одна точка змащення. Блокування слугує засобом контролю і змушує персонал обслуговувати систему.

Тільки один вихід первинного або вторинного дозувального пристрою одного виходу насоса може контролюватися візуально або електрично, залежно від обраного дозувального пристрою.

Системи змащення з циркуляцією масла

Призначено насамперед для охолодження і змащення підшипників, що зазнають високих навантажень, практично в будь-якому обладнанні.

Крім охолодження, масло промиває підшипники і редуктори, видаляючи забруднення з місць тертя. Допомагаючи забезпечити точний і надійний потік оливи до кожної точки змащення, системи SKF CircOil містять широкий спектр індивідуальних і готових рішень для витрати від 0,1-3.000 л/хв. Вони прості в обслуговуванні та мають модульну конструкцію, яку можна легко розширити.

Запатентована конструкція резервуара з технологією пластинчастого сепаратора SKF підвищує ефективність роботи до 90%. Вона ефективно видаляє з оливи повітря і воду, запобігаючи корозії і передчасному зносу оливи. Регулювальні клапани з індивідуальними налаштуваннями подають масло до точок змащення. Вони можуть контролюватися візуально або за допомогою електроніки і мають можливості для повної цифровізації та інтеграції в системі управління даними, що підтримують більш прогнозований підхід до технічного обслуговування.

Системи змащення маслом і повітрям

Для змащування високошвидкісних операцій різання.
Оператори верстатів можуть значно знизити виробничі витрати, використовуючи системи змащення SKF з мінімальною кількістю мастила (MQL). Ці системи забезпечують збільшення терміну служби інструменту і підвищення якості продукції завдяки точнішому обробленню поверхонь. Оскільки системи MQL не потребують мастильно-охолоджувальної рідини, витрати на цю рідину, пов’язані з нею фільтри, системи підготовки та утилізації виключаються. Також не потрібне очищення заготовок і стружки.

Рішення для змащення ланцюгів

Ефективне змащення – це ключ до максимального збільшення терміну служби ланцюга для підтримки руху ланцюга і конвеєрних процесів. Автоматична система змащення ланцюга може забезпечити безліч переваг порівняно з ручним змащенням. Незалежно від сфери застосування, типу ланцюга або вимог до змащення, наші фахівці разом з вами розроблять рішення для запобігання передчасному зносу, корозії, шуму і виходу ланцюга з ладу.

50031, Кривой Рог

ул. Женевская 17Б

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Cб - Вс: Выходной

50031, Кривий Ріг

вул. Женевська 17Б

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Сб - Нд: Вихідний