Мастильні системи RAASM - централізовані системи змащення RAASM

Устаткування RAASM було розроблено та випробувано для використання в багатьох галузях, включно з автомобілебудуванням, промисловістю, сільським господарством, гірничодобувною промисловістю, хімічною промисловістю, судноплавством тощо.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ЗМАЩЕННЯ - ОДИНОЧНА ЛІНІЯ 15:

Однолінійна централізована система змащення RAASM 15 складається з незалежної насосної установки, що розподіляє мастильний матеріал (оливу або мастило) по магістралі у вигляді заданої дози, і об’ємних дозаторів (інжекторів) прямої дії. Кожен інжектор може бути налаштований на розподіл заданої кількості мастильного матеріалу через дозувальний шнек.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ЗМАЩЕННЯ - ПОДВІЙНА ЛІНІЯ 20

Дволінійна централізована система змащення RAASM 20 складається з незалежної насосної установки, що розподіляє мастильний матеріал (оливу або мастило) за двома окремими лініями (L1 і L2) у вигляді заданої дози, та об’ємних розподільників. У той час як одна лінія (L1) подає мастило до об’ємних розподільників, інша лінія (L2) готується до тієї ж операції, але не одночасно. Спеціальний клапан (інвертор лінії) забезпечує безперервне, почергове заповнення двох ліній (L1-L2).

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ЗМАЩЕННЯ - МУЛЬТИДОСТАВКА 25

Багатовихідна централізована система змащення RAASM 25 складається з насосного блоку, що дає змогу змащувати оливою та консистентним мастилом на заданому рівні велику кількість комунікацій (до 16). Насосна установка складається з насоса з електричним керуванням, на якому радіально розташована низка регульованих насосних елементів. Ці елементи, завдяки дії кулачка, послідовно подають мастило до різних виходів, з’єднаних трубками.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ЗМАЩЕННЯ - ПРОГРЕСИВНА 30

Система централізованого змащування з прогресивним розподілом, що складається з насосного блоку, під’єднаного до об’ємних розподільників, за допомогою поршня, розташованого всередині них, забезпечує розподіл заздалегідь заданої кількості мастильного матеріалу на відповідну кількість вузлів. Ця система називається прогресивною, тому що кожен поршень усередині розподільника дає змогу змащувальному матеріалу переміщатися від однієї секції розподільника до іншої, дотримуючись прогресивної послідовності розподілу на різні вузли. Кожен розподільник розташований послідовно з іншими, що означає, що несправність одного розподільника може призвести до блокування всієї системи. Тому перевірка роботи одного окремого розподільника дає змогу контролювати всю систему.

КОНТРОЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ЗМАЩЕННЯ

Цей блок управління і контролю складається з полікарбонатної електричної панелі зменшеного розміру. Усередині неї встановлено спеціальну електронну плату, яка взаємодіє з вбудованим дисплеєм за допомогою мембранної клавіатури, розташованої в передній частині блоку.

50031, Кривой Рог

ул. Женевская 17Б

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Cб - Вс: Выходной

50031, Кривий Ріг

вул. Женевська 17Б

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Сб - Нд: Вихідний