Мастильні системи Lincoln - централізовані системи змащення Lincoln

Компанія ТОВ "Лінксервіс КР" є офіційним дилером компанії Lincoln системи змащення на території України

Наші інженери атестовані компанією SKF і Lincoln, ми гарантовано пропонуємо Вам найкращу технічну допомогу, найкращий сервіс і оптимальну вартість. Підхід ТОВ “ЛІНКСЕРВІС КР” полягає в тому, щоб запропонувати Вам найкраще технічне рішення для конкретно Ваших завдань і вимог.

Мастильні системи SKF і Lincoln - збільшують час роботи обладнання і скорочують інтервали технічного обслуговування

У кожній галузі промисловості правильне змащування обертового обладнання відіграє життєво важливу роль. Близько 40% витрат на обслуговування пов’язано з неправильним використанням мастила, тому організація цього процесу має вирішальне значення. Належна кількість відповідної оливи, що застосовується через потрібні інтервали, – важливий фактор для досягнення оптимальних показників роботи та максимального терміну експлуатації обладнання.

Компанія SKF і Lincoln об’єднали свої зусилля, щоб привнести в продукцію SKF більш ніж 300-річний досвід в області управління мастилом і зниження тертя. Крім того, за допомогою новаторської технології RecondOil, яка забезпечує комплексну регенерацію промислового мастила, Ви можете використовувати його повторно.

Незалежно від того, наскільки Ви серйозно ставитеся до управління мастилом, продукти SKF і Lincoln допоможуть Вам підвищити ефективність роботи, і це має важливе значення для вашого бізнесу. З інструментами SKF і Lincoln ми можемо Вам точно розрахувати рентабельність інвестицій і вивчити Ваші потреби в мастилі.

Мастильні системи SKF і Lincoln мають низку важливих переваг:

50031, Кривой Рог

ул. Женевская 17Б

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Cб - Вс: Выходной

50031, Кривий Ріг

вул. Женевська 17Б

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Сб - Нд: Вихідний